Amazon Prime sitesine Mastercard ve Maestro logolu banka veya kredi kartınız ile 15 Ocak-15 Mart 2021 tarihleri arasında ilk kez üye olun, birinci ay Amazon Prime’ın 30 gün ücretsiz deneme üyeliğinden faydalanın, ikinci ayın ücreti Mastercard ve Maestro logolu kartınıza bankanızdan %100 iade olsun!

Amazon Türkiye’de Prime üyesi olmak için müthiş fırsat. Şirket üyelik ücretini oldukça düşük tutmasının yanında şimdi bir de 2 ay ücretsiz üyelik veriyor! Hemen gelin kampanya koşuluna bakalım:

Kampanya 15 Ocak-15 Mart 2021 tarihleri arasında ilk kez Amazon Prime üyesi olanlara özeldir. Daha önceden Türkiye veya başka bir ülkede Amazon Prime üyeliği olanlar kampanyadan faydalanamayacaktır.

• Kampanyadan faydalanmak için kampanyaya Mastercard logolu bireysel banka veya kredi kartıyla Amazon Prime’a ilk kez üye olunması gerekmektedir.

• Kampanya AkbankDenizbankFibabankaGaranti BBVAINGQNB Finansbank Mastercard logolu banka ve kredi kartları, HSBCKuveyt Türk Katılım Bankası ve Vakıfbank Mastercard logolu kredi kartları için geçerlidir.

• İlk 30 gün Amazon Prime deneme üyeliği kapsamında kartınıza hiçbir ücret yansıtılmayacak, ikinci ay yansıyan ücret (7,90 TL), bir sonraki ayın ilk 5 iş günü içinde kartınıza iade edilecektir.

• Kampanya süresi içinde kayıt olma tarihleri ve iade tarihleri aşağıdaki tablo ile yönetilecektir:

amazon prime mastercard sahiplerine 2 ay ucretsiz

• Kampanya müşteri bazındadır, her banka müşterisi kampanyadan 1 kez faydalanabilir.

• Amazon Türkiye müşteri bazında en fazla 30 gün ücretsiz deneme üyeliği hediye edecektir.

• 2. ay üyelik ücretinizin (7,90 TL) %100 iadesi kartınıza ait bankanız tarafından yürütülecek olup, iadelerin yapılma sorumluluğu bankanızda olacaktır. İadeye dair detaylara, ilgili bankanın müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

• Üyelik ücreti iadesi Amazon Prime üyeliğini ödediğiniz karta yapılacaktır.

• Kampanya Mastercard ve Maestro logolu banka ve kredi kartları için geçerli olacaktır. Ticari kartlar kampanya kapsamında değildir.

• Kampanyaya dahil olan bankalar, Mastercard ve Amazon Türkiye kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyaya Amazon’dan ulaşmak için buraya tıklayın! Amazon indirimlerini takip edip haberdar olmak için sitemizin sol alt tarafında bulunan mavi zile tıklayarak abone olabilirsiniz.

En Güncel İndirimler Her Zaman Sitemizde! Sol Alttaki Mavi Zile Tıklayarak Abone Ol İndirimleri Kaçırma!

Post not found !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir