Bim 30 Nisan 2021 Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Sınırlı Sayıda Satılacak Ürünlerde Bu Hafta Neler Var? Bim Aktüel Ürünlerine Gelin Birlikte Bakalım.

Bim 30 Nisan 2021 Aktüel Kataloğuyla birlikte avantajlı ürünler reyonlara geliyor. Ülkemizde en popüler ucuzluk marketlerinden biri olan Bim marketlerinin yeni kataloğu Haftanın Önerileri çıktı. 7 Mayıs 2021‘e kadar geçerli indirimlere gelin birlikte yakından bakalım.

 Öne Çıkan Aktüel Ürünler

  • Dijitsu 2 yıl garantili kredi kartına peşin fiyatına 4 taksit imkanı ve ücretsiz kurulum avantajı ile 4K Smart teknoloji özellikleri ile dikkat çeken Dijitsu 65 İnç Full HD Uydu Alıcılı TV 4,979 TL.
  • 2 yıl garantili ücretsiz kurulum desteği ve kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit ile satışa sunulacak olan Kumtel Ürünleri 3’lü Dinamik Ankastre Set 1.199 TL. Kumtel Aspiratör 199 TL. Kumtel 32 Litre Mini Fırın 199 TL.
  • 2 yıl garantili paslanmaz çelik bıçaklara ve 1500 watt güçlü motora sahip olan Fakir Rendeli Blender Seti 299 TL.
  • Asansör mandallı, yoğurma aparatlı, sıçramayı önleyen emniyet sistemli Fakir Mikser Mutfak Seti 1,150 TL.
  • PHILIPS markası ile seramik tabanlı, otomatik kapanma, 200 Gr şok buhar ve 5.2 bar pompa basınıcı ile dikkatlerinizden kaçmayacak 2 yıl garantili Phılıps Buhar Jenatörlü Ütü 799 TL.
  • HEİFER markası ile 5 yıl garantili yıkanabilir hepa filtreli, duvara monte edilebilen şarj üniteli toz torbasız kullanım ve 2 kademeli motor gücüne sahip olan Heifer Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge 799 TL.
  • 16 Jant Çocuk Bisikletleri Rookie Marka 399 TL.

En Güncel İndirimler Her Zaman Sitemizde! Sol Alttaki Mavi Zile Tıklayarak Abone Ol İndirimleri Kaçırma!

Bim ürünleri görsellerini ve kataloğu aşağıdan tıklayarak büyük bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir